Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Sehasoft Bilişim Teknolojileri Medya ve Danışmanlık Limited Şirketi; milli yazılımlar geliştirmek, rekabeti artırmak, satın alınan firmalar ile yazılım sektörünün tekelciliğe doğru gidişine engel olmak amacıyla kurulmuş Konya merkezli bir yazılım şirketidir.

Bilişim Teknolojieri kapsamında sektörel bazlı masaüstü yazılımlar, web tabanlı ve mobil uyumlu yazılımlar ile kurumsal web çözümler sunmak, bu hizmetler ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için çalışmaktayız.

Bizi tercih eden müşterilerimizi ilerleyen süreçlerde yalnız bırakmıyor, günün şartlarından kaynaklanan ihtiyaçlara göre güncellemeler konusunda çalışmalarımız ile müşterilemizi çözümsüz bırakmıyoruz.

Medya ve Danışmanlık alanında Google Kurumsal Hizmetlerinden ve sosyal medya hizmetlerinden faydalanmak isteyen müşterilerimize de bu alanlarda da yardımcı olmaktayız.

Müşterilerimiz ile birlikte sürekli fikir alışverişi içinde olarak müşterilerimizin isteklerini anlaşmış olduğumuz şartlar dahilinde tam yerine getiriyoruz.

Prensibimiz "Müşteri odaklı çalışmak memnuniyetin esasıdır. Memnun edilen müşteri hizmetin devamlılığıdır."

Bizimle çalışanlar hep memnun oldular, siz de bizimle çalışmak için irtibata geçiniz.


© Copyright 2008-2024 | Her Hakkı Saklıdır.

X
Sehasoft Whatssapp Mesaj
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?